Wiadomości szachowe

2018-2019 28 listopada 2018

W dniu  18.11.2018 rozegrano w Gaworzycach  Niepodległościowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Gaworzyce. Naszą szkołę reprezentowało czterech zawodników. Najlepsze miejsce zdobył Dawid Wojda, zajmując w klasyfikacji końcowej wysokie trzecie miejsce.

PRZEMOCY MÓWIMY STOP, POMOCY MÓWIMY TAK!

2018-2019 28 listopada 2018

To hasło tygodnia dla SCOOLtury, której projekt w dniach od 19 do 23 listopada zrealizowała klasa 8B1.

Zrealizowaliśmy następujące zadania:

• Nadaliśmy komunikat przez radiowęzeł na temat naszych działań.
  • Umieliśmy plakat na tablicy Samorządu Uczniowskiego.
  • Przeprowadziliśmy fragment lekcji do dyspozycji wychowawcy w klasach z poszczególnych poziomów na temat: „Tworzymy klasowy kodeks zasad przeciwko przemocy”.
  • Oceniliśmy kodeksy i I miejsce przyznaliśmy klasie 7B, która za kreatywność otrzymała słodycze.
  • Przeprowadziliśmy ankietę pod hasłem: „Przemoc w szkole wobec mnie-proszę o pomoc” .Wyniki ankiety wywiesiliśmy na tablicy SU.
  • W czwartek na długiej przerwie zorganizowaliśmy zabawy sportowe integrujące uczniów z różnych roczników.
  • Ukryliśmy na terenie szkoły „mini instrukcje” : „Jak nie zostać ofiara przemocy”. Na znalazców czekały owoce i warzywa.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Klasa VIII B1 z wychowawcą.