Nasza uzdolniona młodzież – młodzi stratedzy szachów

W dniu 18 grudnia rozegrano we Wrocławiu  Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży w Szachach. Do rywalizacja przystąpiły 22 drużyny. Drużyna naszej szkoły w składzie: Kacper Werner, Michał Gliszczyński, Grzegorz Milczarczyk, Patrycja Wrzos zajęła wysokie 6 miejsce.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

2018-2019 20 grudnia 2018

W dniu  12 grudnia rozegrano  w szkole  Mikołajkowy Turniej Szachowy. Do rywalizacji przystąpiło  32 uczniów. Zwyciężył Grzegorz Milczarczyk z klasy 8c. Zawody rozegrano  systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Każdy uczestnik otrzymał prezent mikołajkowy.

Nagroda główna została ufundowana przez naszego Patrona

2018-2019 21 grudnia 2018

modny portfel

Nagrodą główną konkursu szachowego były modne portfele męskie i damskie firmy Brytyjka. Piękne, dokładnie wykonane portfele otrzymaliśmy w liczbie:

• 26 sztuk
  • w 10 różnych kolorach zarówno dla mężczyzn jak i kobiet

Serdecznie dziękujemy Brytyjce i polecamy ich wyśmienitą kolekcję modnych portfelików 🙂
– Samorząd Gim1 Polkowice.

Wiadomości dla szachistów

W dniu  18.11.2018 rozegrano w Gaworzycach  Niepodległościowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Gaworzyce. Naszą szkołę reprezentowało czterech zawodników. Najlepsze miejsce zdobył Dawid Wojda, zajmując w klasyfikacji końcowej wysokie trzecie miejsce.

Więcej informacji pod naszym adresem kontaktowym

PRZEMOCY MÓWIMY STOP, POMOCY MÓWIMY TAK!

2018-2019 28 listopada 2018

To hasło tygodnia dla SCOOLtury, której projekt w dniach od 19 do 23 listopada zrealizowała klasa 8B1.

Zrealizowaliśmy następujące zadania:

• Nadaliśmy komunikat przez radiowęzeł na temat naszych działań.
  • Umieliśmy plakat na tablicy Samorządu Uczniowskiego.
  • Przeprowadziliśmy fragment lekcji do dyspozycji wychowawcy w klasach z poszczególnych poziomów na temat: „Tworzymy klasowy kodeks zasad przeciwko przemocy”.
  • Oceniliśmy kodeksy i I miejsce przyznaliśmy klasie 7B, która za kreatywność otrzymała słodycze.
  • Przeprowadziliśmy ankietę pod hasłem: „Przemoc w szkole wobec mnie-proszę o pomoc” .Wyniki ankiety wywiesiliśmy na tablicy SU.
  • W czwartek na długiej przerwie zorganizowaliśmy zabawy sportowe integrujące uczniów z różnych roczników.
  • Ukryliśmy na terenie szkoły „mini instrukcje” : „Jak nie zostać ofiara przemocy”. Na znalazców czekały owoce i warzywa.
plecaki-szkoła

Dziękujemy za wspólną zabawę Blogowi Szkolnemu Plecaki.Szkoła.pl

Klasa VIII B1 z wychowawcą.