Moda szkolna nie jest niczym nadzwyczajnym. Aktualnie dzieci oraz młodzież przykładają coraz większą wagę do ubierania się, jeśli chodzi o uniform szkolny. Stąd pomysł naszego samorządu blogowego, aby zorganizować profesjonalny pokaz mody, w który wezmą udział uczennice oraz uczniowie Gimnazjum w Polkowicach.

Nowy Trend w Plecakach SzkolnychKontakt z Samorządem BlogaPlecaki z Pokazu: https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html

W pokazie zaprezentowaliśmy oryginalne plecaki nie tylko do szkoły

Każdy plecak który dziś został użyty w naszych prezentacjach, możecie spokojnie wykorzystać również do zastosowań codziennych:

• zakupy, wyjście z koleżankami na lody, czy wspólny wyjazd rowerowy – te modele plecaków damskich są idealnie przystosowane do takich zmagań
  • turystyka, wyjazdy klasowe – to również sprawdzona alternatywa dla dzisiejszych plecaków zaprojektowanych wyjściowo z myślą o szkole

Plecak skórzany damski – wybór nastolatek ceniących styl vintage

Cenisz sobie swobodę ubioru, a styl rzeczy retro i vintage to jeden z Twoich faworytów? W takim razie ten plecak z pewnością przykuje Twą uwagę. Plecaki vintage i moda na ciuchy w tym stylu już dawno zagościły na szkolnych korytarzach, tym bardziej jeśli mówimy o gimnazjach i liceach. Bardzo ciekawe modele znajdziemy na portalach sprzedażowych takich jak:

• Vinted
  • OLX
  • Allegro
  • Google Shopping
  • Arena

Ta moda tym razem została zaprezentowana również u nas na Gim 1 Polkowice, dzięki zaangażowaniu naszej redaktorki Amelii Jadwickiej. Uczennicy klasy 2 Gimnazjum. To ona zdecydowała się zaprezentować swój pomysł na modny out-fit szkolny z udziałem odzieży i plecaka vintage.

Plecak wykonany został w Polsce ze skóry naturalnej. Uszyty przez kaletnika z Warszawy. W całości został pokryty naturalny olejem impregnującym, dlatego jest bardzo trwały, nie poddaje się przemakaniu a także jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości oraz konserwacji. Pełną specyfikację znajdziecie na stronie dystrybutora – Brytyjka.pl.

Inne rodzaje plecaków

Wśród plecaków szkolnych możemy wyróżnić podział na rożne typy tego akcesorium. W zależności od dodatkowych zainteresowań i oczekiwań dziewcząt oraz chłopców wyróżniamy plecaki:

• damskie i męskie w stylu vintage
  • plecaki na laptopa i sprzęt komputerowy
  • plecaki kurierskie, survivalowe, militarne
  • plecaki turystyczne oraz trekkingowe
  • plecaki sportowe młodzieżowe
  • plecaki harcerskie